Zagrał w DD TVN (wideo)

0
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bhd8GmNBXLY/?taken-by=adamstachowiakofficial

Tymoteusz Krajniak, perkusista z Wrześni, po raz kolejny wystąpił w telewizji śniadaniowej. W niedzielę odwiedził „Pytanie na śniadanie”, dziś – „Dzień Dobry TVN”

Wrześnianin gra w zespole Adama Stachowiaka, wokalisty znanego z udziału w programie „The Voice of Poland 2016”. W niedzielę miała miejsce premiera jego nowego singla – „Utopieni”.  Przed Tymoteuszem Krajniakiem intensywny czas – trasa koncertowa Adama Stachowiaka ma objąć kilkadziesiąt koncertów, a do tego występy telewizyjne i radiowe. To jednak nie wszystko – wrześnianin gra w wielu formacjach jazzowych, które również planują koncerty. Startuje również w konkursach.

– Najbardziej prestiżowy, na jakim będę miał możliwość wystąpić w najbliższym czasie, to „Jazz nad Odrą” we Wrocławiu. Wraz z formacją Dawid Tokłowicz Quintet zakwalifikowaliśmy się do finału z czego się niezmiernie cieszę – mówi.

W skład zespołu Adama Stachowiaka wchodzą: Łukasz Gronowski (bas), Michał Cielebąk (piano), Teodor Cyrulik (gitara), Krystian Hayn (gitara) i oczywiście Tymoteusz Krajniak (perkusja).

Poniżej prezentujemy teledysk do utworu „Utopieni”.

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię