Sylwia Błach z szansą na milion

0

Joanna Krystyna Radosz to nie jedyna uczestniczka „Milionerów”, która pochodzi z naszego regionu. W poprzednim odcinku swoją przygodę z teleturniejem rozpoczęła Sylwia Błach, z pochodzenia witkowianka, związana zawodowo z Gnieznem i Poznaniem, która dała się już poznać szerszej publiczności za sprawą swojego zaangażowania w tworzenie fantastyki i prowadzenia bloga o modzie. Młoda autorka ma na swoim koncie kilka powieści, w tym niedawno wydany „Syndrom Riddocha”. Czy do grona sukcesów będzie mogła dorzucić wygrany milion?

W poprzednim odcinku Sylwia Błach bez problemu przeszła przez eliminacje i zakwalifikowała się do dalszej rywalizacji. Nim wybrzmiał sygnał kończący program, zdobyła gwarantowany tysiąc złotych. Czy poradzi sobie z dalszymi pytaniami? Przekonamy się już dzisiaj. „Milionerzy” na TVN-ie startują o 20:55.

Z Sylwią Błach rozmawiała nasza reporterka, Anna Tess Gołębiowska.

 

Przypomnijmy – Joanna Krystyna Radosz to mieszkająca we Wrześni pisarka, która w tej edycji „Milionerów” wygrała tysiąc złotych. Odpadła z gry na pytaniu o wartości 40 tysięcy, a więc tuż przed kolejną sumą gwarantowaną. Wiadomo już, że Sylwia Błach wygra przynajmniej tyle co Joanna, ale ma wciąż szansę na główną nagrodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię