Święty Mikołaj odwiedzi Karuzelę

0

Spotkanie z Mikołajem w Galerii Karuzeli zaplanowane jest w sobotę 9 grudnia od godz. 14:00 do 19:00. Na ten wyjątkowy dzień Karuzela przygotowała mnóstwo towarzyszących atrakcji i niespodzianek.

Już o godz. 14:00 zapraszamy dzieci do udziału w warsztatach artystycznych, podczas których wykonywać będziemy kartki świąteczne oraz ozdoby na choinkę „uśmiechu”. Każdy będzie mógł zostawić „swój uśmiech z imieniem” na karuzelowej choince. Udekorowaną choinkę uroczyście odpalimy. Choinka z „uśmiechami” ocieplać będzie wnętrze Galerii i wywoływać „radość” z nadchodzących magicznych Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy także do wspólnej świątecznej zabawy z atrakcyjnymi upominkami od najemców Galerii i słodkościami.Punktem kulminacyjnym będzie oczywiście spotkanie na tronie ze Świętym Mikołajem.

I tu ważna informacja dla rodziców: jeśli chcesz, aby Mikołaj przekazał dziecku ten „wyjątkowy prezent”, prosimy o zgłoszenie się do punktu Poczta Prezentów (czynna w sobotę od godz. 13:30 do 17:30 koło Carte D’Or). Święty Mikołaj planuje wręczanie w następujących godz.: 14:00, 16:00 i 18:00.

Zapraszamy dzieci do Galerii Karuzela, także 16 i 17 grudnia do udziału w świątecznych warsztatach kulinarnych oraz artystycznych. Więcej szczegółów na www.karuzelawrzesnia.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię