Puchar burmistrza pojechał do Konina

0
SONY DSC

KKF AT Konin zwyciężył w V turnieju WTPN o puchar burmistrza Wrześni. W finale zespół z Konina pokonał Automechanikę Rafał Cieluch z Ostrowa Wlkp. 1:0.

Spośród 12. zespołów zgłoszonych do turnieju w półfinałąch znalazły się: Sodkiewicz Elewacje Borzykowo, Capri Lucca Września, KKS AT Konin i Automechanika Rafał Cieluch Ostrów Wlkp. W pierwszym półfinale zespół z Ostrowa Wlkp. 3:0 pokonał Sodkiewicz Elewacje Borzykowo, a w drugim drużyna z Konian zwyciężyła 2:1 Capri Lucca. Tak więc w meczu o III miejsce spotkały się drużyny naszego regionu, w których występowali piłkarze Victorii jak Szymon Krawczyński, czy Paweł Lisiecki. Po rzutach karnych zwyciężyła ekipa Capri Lucca i to na wywalczyła trzecie miejsce, czwarte przypadło drużynie Sodkiewicz Elewacje. W finale, po naprawdę zaciętym meczu, Konin pokonał Ostrów Wlpk. 1:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Michał Kucharski (Automechanika Rafał Cieluch), najlepszym bramkarzem Mateusz Cieluch (Automechanika Rafał Cieluch), a królem strzelców z 10. bramkami został Igor Zieliński (Materiały Budowlane Andrzejewski).

AG

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię