Bezpłatna komunikacja – rusza duża pętla

3

Od czwartku 11 stycznia rusza druga trasa, którą będzie obsługiwać autobus elektryczny.

 ramach „dużej pętli” zaplanowano 4 kursy rozpoczynające się i kończące na dworcu PKS we Wrześni. Bezpłatny autobus będzie kursował w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku. Szczegółowy rozkład jazdy wraz z mapą lokalizacyjną zamieszczamy poniżej.

3 KOMENTARZE

  1. Godziny jazdy tej linii są skandaliczne. Większość ludzi jest o tej godzinie w pracy. Czy to ma być celowe działanie zmierzające do zamknięcia tej pętli?

  2. Informacja tego samego dnia, gdy linia jest uruchamiana. Dlaczego nie było informacji w ostatniej gazecie? A godziny z rozkładu to kpina. Kto ma nim jeździć? Emeryci na zakupy? (Nie obrażając Emerytów – z całym szacunkiem). Powstał parking koło kościoła, ale chyba na niedzielne msze.. A nie dla ludzi dojeżdżających na dworzec komunikacją miejską. Zamiast zmniejszać się ilość samochodów pod dworcem to znów kierowcy będą się męczyć w okolicach 9 z parkowaniem. Pozdrawiam tych co wzięli kase i mają w pompie mieszkańców.

  3. Super!!! Już na pociąg do Poznania o 7:59 nie będę musiał jechać autem… Autobus z Kutrzeby mnie zabierze… Dzień wcześniej… co tam poczekam do rana…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię