Od zwycięstwa do zwycięstwa

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą siatkarze APP Krispol. Wczoraj, w Spale, pokonali miejscowy SMS 3:1.

APP Krispol rozegrał czwarty mecz sezonu 2017/2018. Po zwycięstwie w Krakowie nad AGH wszyscy liczyli na łatwą wygraną ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego, zespołem, który do tej pory nie wygrał meczu w lidze. Ale rzeczywistość okazała się trudniejsza niż przypuszczano. Nie było ani łatwo ani przyjemnie, gdyż gospodarze postawili się naszym siatkarzom, grali bardzo ambitnie, walczyli o każdą piłkę. APP Krispol wygrał 3:1, ale po ciężkim, wyrównanym boju, w którym tie brek był o włos. Na szczęście siatkarze Mariana Kardasa potrafili w 4. secie wygrać 32:30 i zainkasowali 3 punkty. W poszczególnych setach mecz się układał następująco: 25:23, 25:20, 18:25 i 32:30 dla APP Krispol.