Bolesna porażka siatkarzy w Jaworznie (video)

APP Krispol, po trzech wygranych pojedynkach ligowych, przegrali na wyjeździe, w Jaworznie, 0:3 (12:25, 23:25 i 21:25) .

Nasz zespół pojechał do Jaworzna z nadzieją na zwycięstwo, na podtrzymanie dobrej, zwycięskiej passy, bo tylko wygrana pozwalała na zachowanie pozycji lidera 1 ligi. Niestety, pierwszy set ostudził, a nawet zmroził ciepłe myśli naszych kibiców. Przegrana do 12. z zespołem, który dotąd zajmował 10. miejsce w tabeli, była szokiem, bo dawno APP Krispol, w rozgrywkach ligowych, nie przegrał seta tak wysoko, może nigdy? Druga partia była wyrównana do staniu po 15. W końcówce gospodarze okazali się skuteczniejsi i zwyciężyli 25:23. Trzecia odsłona była ostatnią. I mimo że wrześnianie prowadzili w niej 20:19, to ostatnie piłki należały znów do Jaworzna. MCKiS zwyciężył 25:21. Mecz w Jaworznie był bardzo przykrą niespodzianką i nie chodzi już o samą porażkę, bo w sporcie one  się zdarzają, ale o jej rozmiary. Wicelider tabeli, Lechia Tomaszów Maz. zwyciężył w Kielcach i zasiadł w fotelu lidera. APP Krispol znalazł się na 3. miejscu.

13-10-2018 18:00
Gwardia Wrocław - Norwid Częstochowa 3:1 20:25, 27:25, 25:22, 25:22
Olimpia Sulęcin - Stal Nysa 2:3 25:19, 25:20, 12:25, 18:25, 11:15
Mickiewicz Kluczbork - AZS AGH Kraków 1:3 25:21, 23:25, 18:25, 22:25
MCKiS Jaworzno - Krispol Września 3:0 25:12, 25:23, 25:21
KPS Kielce - Lechia Tomaszów Maz. 0:3 23:25, 23:25, 17:25
BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 3:1 25:23, 26:28, 25:20, 25:23
14-10-2018 17:00