Jeden gol Victorii dał zwycięstwo 2:1 z Turem (galeria/Video)

Grając spokojnie, kontrolując mecz, Victoria pokonała Tura Turek 2:1., choć dwie bramki w tym meczu zdobyli goście.

W ostatniej kolejce spotkań IV ligi Victoria, w glorii zwycięzcy grupy południowej podejmowała Tura Turek, który walczy o pozostanie w IV lidze wielkopolskiej na nowy sezon 2018/2019. Zespół gospodarzy, grając spokojnie, nie forsując tempa objął prowadzenie już w 4. minucie. Gola zdobył Maciej Matuszak. W 24. minucie było już 2:0 po samobójczym golu obrońcy Tura, Igora Witczaka. Na 2:1 wynik meczu, strzałem głową, ustalił gracz gości Jakub Młynarski. Mimo kilku okazji, które gospodarze mieli jeszcze w kolejnych minutach meczu wynik się nie zmienił. Ważnym momentem tego spotkania był debiut Łukasz Pietrzaka, gracza pozyskanego z LKS Gołuchów.