Victoria wygrała grupę południową!

Victoria postawiła kropkę nad "i". Wygrała w Odolanowie z miejscową Odolanovią 2:0 i tym samym, na 3 kolejki przed zakończeniem rozgrywek, przyklepała triumf w IV lidze, w grupie południowej, w sezonie 2017/2018. Victoria jest pierwsza i ma 14 punktów przewagi nad Polonią Kępno.

Do zwycięstwa w lidze potrzebny był Victorii remis. Drużyna nie kalkulowała, pojechała do Odolanowa i zwyciężyła 2:0 po bramkach Piotra Sarbinowskiego w 35. minucie i Jacka Kopaniarza w 70. minucie gry.  Do zakończenia rozgrywek zostały jeszcze 3 kolejki. Będzie okazja świętować, ale już dzisiaj możemy pogratulować piłkarzom, trenerom i działaczom za zwycięski sezon. Teraz czas na baraże z Mieszkiem Gniezno.

W pozostałych meczach IV ligi, gr. południe zanotowano dzisiaj następujące wyniki:

15:00 Ostrovia 1909 Ostrów - Victoria Ostrzesz.    4-3
17:00 Kania Gostyń - Rawia Rawag Rawicz        0-0
17:00 LKS Gołuchów - Biały Orzeł Koźmin        4-0
16:00 Odolanovia Odolanów - Victoria Września     0-2
15:00 PKS Racot - SKP Słupca             2-1
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Korona Piaski    0-0
11:00 Polonia 1912 Leszno - Polonia Kępno    0-7
17:00 Tur 1921 Turek - Obra 1912 Kościan    1-0