Wiktoria Grześkowiak Mistrzynią Polski

W Swarzędzu - Zalasewie odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. Wystartowało w nim 180. zawodników wyłonionych na podstawie rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.
W skład reprezentacji województwa wielkopolskiego weszło dwoje zawodników UKS Hwarang Września: Wiktoria Grześkowiak i Jan Teodorczak. Tytuł Mistrzyni Polski i pierwsze kółka olimpijskie odebrała Wiktoria Grześkowiak, która była bezkonkurencyjna w dwuboju technicznym. Dodatkowo, oboje nasi reprezentanci, zajęli piąte miejsca w kyorugi i zdobyli 15 punktów we współzawodnictwie sportowym. Warto dodać, że reprezentacja województwa wielkopolskiego zdeklasowała pozostałe województwa zdobywając 456 punktów. Na drugim miejscu uplasowało się województwo warmińsko - mazurskie 208 punktów, a na trzecim mazowieckie 115 punktów. Na 48 startujących klubów Hwarang zajął 25 miejsce.