APP Krispol jest brązowy!

Stało się! Siatkarze APP Krispol wygrali piąty mecz z AZS AGH Kraków 3:1 i zostali brązowymi medalistami 1. ligi w sezonie 2017/2018. To historyczny, największy sukces wrzesińskiej siatkówki. Brawo trener Kardas, brawo siatkarze, brawo działacze klubu!

Pierwszy set był wyrównany do stanu po 16:16, potem goście odskoczyli i wygrali tę partię 25:20. W drugiej partii to podopieczni Mariana Kardasa byli ciut lepsi, zwyciężyli w końcówce seta 25:21. Trzecia partia była niesamowita w wykonaniu naszych siatkarzy. Po znakomitych zagrywkach Damiana Dobosza, Mateusza Jasińskiego i Marka Pachockiego osiągnęliśmy wysokie prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca. Wygraliśmy 25:12. Inna sprawa, że goście nie potrafili się pogodzić z dwiema decyzjami sędziego i bardziej protestowali, sędziowali, dyskutowali niż grali. Ostatnia partia układała się znakomicie do stanu 20:15. Potem stawka meczu sparaliżowała poczynania naszych zawodników. Zrobiło się po 23. Na szczęście potrafili oni opanować nerwy i zwyciężyli 26:24 i w całym meczu 3:1. Po siedmiu miesiącach zmagań siatkarze APP Krispol kończą sezon 2017/2018 z brązowymi medalami. Gratulujemy!