Wysoka wygrana Victorii w Piaskach

Lider IV ligi, gr. południe, nie zawiódł swych kibiców. Wygrał wysoko w Piaskach z miejscową Koroną 5:0.

Wynik meczu otworzył Piotr Sarbinowski w 10 minucie, kiedy to nasz napastnik wykorzystał podanie Jacka Kopaniarza. W 20 minucie gry było już 2:0 dla Victorii. Tym razem do siatki gospodarzy trafił Łukasz Jasiński. Victoria grała w tym okresie bardzo dobrze nie pozwalając gospodarzom praktycznie na nic. Ta dobra postawa przyniosła kolejne bramki. W 34 minucie kolejne w tej rundzie znakomite dośrodkowanie Wiktora Kacprzaka wykorzystał Mikołaj Jankowski i do przerwy było 3:0 dla Victorii. Ledwo co arbiter dal znać do rozpoczęcia gry, a w 48 minucie meczu było 4:0 dla piłkarzy Czesława Jakołcewicza. Po znakomitym podaniu Pawła Lisieckiego gola strzelił Szymon Krawczyński. Kolejne minuty tego spotkania prowadzone już były w spokojnym tempie. Ale w 80 minucie Victoria postawiła kropkę nad "i". Hubert Oczkowski, wracający po długiej przerwie spowodowanej kontuzją mięśnia,nie dał szans bramkarzowi gospodarzy i mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla lidera IV ligi.

AG

Hubert Oczkowski po długiej przerwie zaprezentował się w Piaskach bardzo dobrze Fot. Andrzej Górczyński