Victoria Września lepsza w Ostrzeszowie!

Victoria Września pokonała na wyjeździe swoją imienniczkę z Ostrzeszowa 5:3. Po meczu, w którym nie brakowało walki, dorzuciła do swojego dorobku 3 oczka i nadal lideruje gr. południowej.

Pierwszego gola w tym meczu strzelił Mikołaj Jankowski w 29. minucie i prowadziliśmy 1:0. Gospodarze zdołali wyrównać, ale za sprawą "Jankesa" wrześnianie znów wyszli na prowadzenie. Na 3:1, w 61. minucie podwyższył Jacek Kopaniarz. Kolejne 20 minut należało do gospodarzy. Najpierw z rzutu karnego strzelili kontaktowego gola na 3:2 dla Victorii Września. Po kilku minutach trafili po raz drugi z rzędu i było 3:3. Na szczęście końcówka tego meczu należała do piłkarzy Czesława Jakołcewicza. Najpierw, w 83. minucie, Paweł Lisiecki z rzutu karnego trafił na 4:3, a w doliczonym czasie gry, w 93. minucie, bramkę na 5:3 zdobył Piotr Sarbinowski.

AG

Mikołaj Jankowski trafił w Ostrzeszowie dwa razy do bramki gospodarzy Fot. Andrzej Górczyński