poniedziałek, 16 września 2024 22:40

APP Krispol wygrywa z Olimpią Sulęcin 3:1

Siatkarze APP Krispol zwyciężyli 3:1 Olimpię Sulęcin. Żal straconego seta, gdyż przy wygranej do zera wrzesiński zespół został by liderem I ligi.

Pierwsze dwie partie bez historii. Wrześnianie mieli zdecydowaną przewagę w każdym elemencie gry, a w poczynania gości były na tyle nieudolne, że widać było, iż zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Trzecia partia to prawdziwa niespodzianka. Dekoncentracja w końcówce seta, kilka prostych błędów z zagrywki, nieskuteczne ataki Dobosza i Iglewskiego i wygrana gości stała się faktem. W czwartym secie gospodarze odbili sobie chwile słabości z poprzedniej partii. Grali mocno, skutecznie i zdecydowanie go wygrali. MVP meczu wybrano, zasłużenie, Mateusza Jasińskiego.