WOŚP we Wrześni (program)

0
Znamy program 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrześni. Jakby to powiedział Jurek Owsiak: oj, będzie się działo!
W sobotę o 20:00 wystartuje sztafeta po światełko do nieba, która biegać będzie całą dobę na stadionie przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.
Najwięcej wydarzy się we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Impreza wystartuje w niedzielę o 15:00 i aż do 20:00 na scenie WOK-u będzie można podziwiać rozmaite występy, m.in. przedszkolaków z Misia Uszatka, Tęczowej Chatki i Chatki Misia Uszatka, karateków z klubu Shodan, Roztańczonych Baletnic, Alchemii, Pulsika, Pulsika B, Pulsu i Pulsu Junior, a także Magorzaty Budzińskiej i Kacpra Kasprzyka, którzy zaprezentują pokaz tańca towarzyskiego. Zaśpiewa chórek dziecięcy i zagra zespół Nieważne Akustycznie. O 20:00 tradycyjne Światełko do nieba.
W Galerii Karuzela w godzinach od 14:00 do 19:00 będzie można wziąć udział w nakręcaniu kilometrów dla WOŚP, a o 20:00 w pubie AQQ rozpocznie się koncert zespołu Paradox.
We wszystkich tych punktach nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych licytacji, a w całym mieście będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami. W czasie finału zbierane będą pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.
Przypomnijmy, że rok temu wrzesiński sztab zebrał 90 643,21 zł, a łącznie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy uzbierała 105 570 801,49 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię